Kim jesteśmy

Absiskey Polska jest częścią międzynarodowej firmy konsultingowej Absiskey/ABGi z grupy Visiativ wyspecjalizowanej w doradztwie strategicznym i finansowaniu projektów

Co robimy?

Zespół Absiskey Polska od ponad 10 lat wspiera klientów w pozyskiwaniu finansowania dla ich projektów ze środków europejskich (m.in. Program Ramowy UE Horyzont Europa, programy Europejskiej Rady ds. Innowacji) i krajowych (m.in. PARP, NCBiR).

Ponadto jesteśmy kluczowym partnerem dla firm wykorzystujących technologie kosmiczne i starających się o finansowanie z Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA). Od 2022 roku pełnimy rolę ESA Technology Broker i ESA Application Ambassador.

Absiskey Polska wspiera także swoich klientów w rozliczaniu ulg podatkowych, w szczególności ulgi badawczo-rozwojowej.

Jak pracujemy?

Żeby proces pozyskania grantu, budowy konsorcjum czy rozliczenia ulg podatkowych zakończył się sukcesem, niezbędna jest głęboka znajomość wybranych obszarów gospodarki, świadomość wymogów i oczekiwań instytucji finansujących oraz kontrolnych a także doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi, publicznymi i naukowymi.

Skontaktuj się z nami i wspólnie zastanowimy się, czy możemy pozyskać dla Twojej organizacji środki krajowe, europejskie, albo też rozliczyć ulgę badawczo-rozwojową.

Jesteśmy po to, by wspierać Twoją organizację w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Grupa ABGi na świecie

74 mln €

Przychodu

1,541 mld €

Zrealizowane oszczędności z tytułu ulgi podatkowej za 2023

240 mln €

Pozyskane dotacje

3300

Klientów

515

Pracowników

38

Średnia wieku pracowników

Absiskey/ABGi w Polsce

0,27 mln €

Przychodu

2 mln zł

Estymacja oszczędności z tytułu ulgi podatkowej za 2024

38 mln €

Pozyskiwanych

dotacji rocznie

40

Klientów

15

Pracowników i partnerów

40

Nasza średnia wieku

Nasz zespół

Paweł Kwiatkowski

Z Absiskey Polska związany od 2017 r. Broker ESA, wspierający przedsiębiorców w transferowaniu technologii kosmicznych do użytku ziemskiego. Ekspert funduszy europejskich, pracujący z międzynarodowymi konsorcjami w kraju i za granicą.

Edyta Musielak

Ma ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu procesami w firmach doradczych. Odpowiada za rozwój sprzedaży Absiskey/ABGi Polska w zakresie finansowania projektów ze środków unijnych i krajowych oraz rozliczania ulg podatkowych, w tym ulgi B+R.

Wojciech Adamiak

Przygotowuje aplikacje do konkursów organizowanych przez Komisję Europejską, w tym do Programu Horyzont Europa. Dodatkowo jest Ambasadorem ESA i wspiera przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu funduszy na niekosmiczne wykorzystanie danych satelitarnych.

Magdalena Harczuk

Od 5 lat wspiera partnerów biznesowych i naukowych w wyborze programu grantowego, ocenie dojrzałości pomysłu, przygotowaniu wniosku oraz dokumentacji aplikacyjnej. Specjalizuje się w ochronie środowiska i klimatu oraz tematach ESG.

Radek Grabarek

Od 5 lat realizuje projekty komunikacji i promocji dla międzynarodowych konsorcjów, które pozyskały dofinansowanie swoich projektów przy współpracy z Grupą Absiskey/ ABGi. Ponadto zarządza komunikacją w projekcie ESA BASS.

To możesz być Ty

Wyślij nam swoje CV.

Kontakt z nami

Napisz do nas

Spotkajmy się

Brain Embassy

7 piętro, budynek Adgar Plaza One

ul. Postępu 15

02-676 Warszawa